Malatya Tesisat, Su Tesisat Sorunlarını Gidermek İçin Profesyonel Hizmet. Su Kaçak Tespiti, Kırmadan Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkalı Lavabo açma ve kanalizasyon hizmeti.

Kanalizasyon Arıza Telefon

Kanalizasyon Arıza Telefon

Malatya Kanalizasyon Arıza

Malatya Kanalizasyon arıza Daire hiçbir yerini kırmadan kirletmeden robot cihaz ile tıkanıklık açma,görüntüleme cihazlarıyla açmaktayız.Gider tıkanıklığına yol açan konu insanların dikkatsizliğidir bu dikkatsizlikler hatta daha sonralarında kanalizasyonların bile tıkanmasına sebep olabilmektedir. Atılan saç, peçete vb. yabancı cisimler, dökülen yağlar ve yemek atıkları gibi bir çok etken var giderlerin tıkanmasına sebep olur.

Malatya kanalizasyon açma ve Görüntüleme

Kanalizasyon arıza kameralarımızla tıkalı olan bölgeyi nokta olarak tespit ediyoruz.kırmadan kirletmeden robot cihazlarla açıyorız.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletiniz eger cekmiyorsa gecikmeden bizi arayın mobil sevis araçlarımız 30 dk içerisinde kapınızda gelmek tedir. Cihaz ile sipral celik yaylarla dairenize hiçbir zarar vermeden  acıyoruz.

Malatya gezici mobil kanalizasyon arıza servisi

Malatya büyük şehir belediyesi ve battalgazi belediyesi yeşilyut belelediyesi ve belediyeye bağlı esenlik şirketler gurubu olmak üzere bir çok kuruma kanalizasyon açma, kanalizasyon görüntüleme,tuvalet açma, su kaçağı tespit sıhhi tesisat hizmeti götürmekteyiz.

06 Mayıs 2018
2.387 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?Erkan İş Kanalizasyon