Malatya Su Tesisat Tamir Onarım Hizmeti
Malatya'nın her noktasına tuvalet gider açma işlemi için bizi arayın profesyonel makineler ile kırmadan dakikalar içinde tıkalı tuvalet giderlerinizi açıyoruz. Malatya Su Tesisatı Sorunları İçin Su Tesisatçı tamir Firması. Malatya Sucu, Petek Temizleme, Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti, Sızıntı Bulma. Malatya Tıkanıklık açma, Kanalizasyon Arıza, Kanal Açma, Tuvalet açma, Tıkalı Banyo Açma, Lavabo açma, Su Kaçağı Bulma. Sıhhi Tesisat, Logar Temizleme, vidanjör Hizmeti. Tatil ve Pazar Günleri Açık Tesisatçı Aramaya Son. Malatya Tesisat Uygun Fiyat Acil Su Tesisat Onarım Ekibiyle 7/24 Hizmet Vermektedir.

Erkan İş Tesisat ve Kanalizasyon

Erkan İş Tesisat ve Kanalizasyon

kanalizasyon_malatya_hat_tespit

Malatya Kanalizasyon Açma

Malatya Kanalizasyon arıza Yer altında bilinmeyen kanalizasyon arıza, su-elektirik, gaz, telefon hattı belirlemede, çökmüş kırılmış veya tıkanmış boruların hatlarını belirlemek ve nokta tespit yapmaya olanak tanır.

Bilinmeyen hatların derinliklerini ve yönlerini hassas bir şekilde tespit eder aynı zamanda loğar kapakları ve foseptik çukurlarını noktasal olarak tespit etmektedir.

Bina su tesisat borularını konumunu, pimaş, pik, künk ve aspes boruların konumu yönünü ve derinliğini belirler.

Yıllar önce döşenmiş kanalizasyon, su, elektrik, doğalgaz hatlarının gidiş ve geçiş yerlerinin belirlenmesi çalışma bakımından ve diğer tesisatlara zarar verilmemesi bakımından çok büyük önem taşır. Yer altındaki boru hatlarının geçiş yönleri ve noktaları çalışmanızı kolaylaştırdığı gibi çıkacak ek masraflardan da sizleri kurtarır.

 

malatya_kanalizasyon_hat_tespit_4  malatya_kanalizasyon_hat_tespit_3  kanalizasyon_hat_tespit_2  kanalizasyon_hat_tespit_1

04 Şubat 2012
1.280 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?Erkan İş Kanalizasyon