Malatya Tesisat, Su Tesisat Sorunlarını Gidermek İçin Profesyonel Hizmet. Su Kaçak Tespiti, Kırmadan Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkalı Lavabo açma ve kanalizasyon hizmeti.

Tıkanıklık Sorunları – Lavabo Tıkandı?

Tıkanıklık Sorunları – Lavabo Tıkandı?

MALATYA TIKANIKLIK AÇMA

Görüntülü tıkanıklık açma yöntemi teknolojinin sunduğu en büyük kolaylıktır. En zor görünen tıkanıklıklar kamera ile tespit edilmekte ve uzman bir tesisatçı tarafından kırmadan tüm pimaş tıkanıklık sorunu pratik bir şekilde giderilmektedir. İster tuvalet tıkanıklığı, ister lavabo, mutfak ve banyo tıkanıklığı olsun, teknolojik cihazlar sayesinde boruyu tıkayan cisimler görüntülenmekte, tıkanıklık giderilmektedir.

Tıkanıklık Açma Fiyatları için irtibat numaramız: 324 84 94

Hizmetlerimiz ;

KANALİZASYON AÇMA VE GÖRÜNTÜLEME : Rogar ve kanal tıkanıklıkları, Alt yapı ve kanalizasyon işleri, Lavabo ve klozet tıkanıklıkları, Mutfak gideri tıkanıklığı, Su kaçakları ve sızıntı tespiti, Kanalizasyon koku gideri, Süzgeç ve atık su tıkanmalarına cihazla kırmadan açıyoruz.

SIHHİ TESİSAT VE TEMİZ SU HATLARI:  Musluk ve batarya tamiri, değişimi, Eski su borularının yenilenmesi, Çamaşır makinası bağlantısı, Bulaşık makinası bağlantısı, Şofben bağlantısı ve tamiri, Su tesisat tamiri ve bakımı, Kameralı su kaçak tespiti.

RADYATÖR VE PETEK TEMİZLİĞİ : Petek temizleme işleri, Radyatör temizleme ve bakım, Tesisat onarımı
26 Aralık 2017
1.463 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?Erkan İş Kanalizasyon