Hemen Arayın (05434224460)
Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Tuvalet ve Kanal Görüntüleme, 7/24 acil Su Tesisatçı hizmeti.

MALATYA – Tıkalı Banyo Açma

MALATYA – Tıkalı Banyo Açma

Malatya Banyo Tıkanıklığı Açma

BANYO TIKANIKLIĞI AÇMA Banyomun gideri tıkandı ne yapmalıyım – Banyo giderleri çok sık tıkanmakla birlikte, tıkandığı zaman can sıkıcı durumlar ortaya çıkarabilir. Banyo zeminlerine fayans döşenirken banyo giderine doğru eğim verilir. Bunun sebebi, banyo zeminindeki suların gidere kendiliğinden akmasını sağlamaktır. Özellikle banyo, kişisel bakımın yapıldığı alanlar olması nedeniyle tıkanma problemi daha fazla olasılıkla bu alanlarda meydana gelir.

Banyo tıkanıklığı için uygulanan basit yöntemler tıkanıklığı açamayabilir. Tıkanan banyo giderini açmak için kanal açma makineleri kullanılır. Böylece tıkanan gider tamamen açılır.

Banyo giderini açmak için lavabo açıcı kimyasal ürün kullanmanıza rağmen sonuç alamadıysanız firmamızı arayabilirsin.

Banyo Giderinin Tıkanmasının Sebepleri

  • Bina pis su gideri hattının veya logarın tıkanması
  • Traş bıçaklarının koruyucu kağıtların gidere takılması
  • Banyo giderinin bulunduğu hattın hasarlı veya çöküntüye mağruz kalması
  • Banyo yer süzgeçlerinin kapağının çıkarılıp takılmaması
  • Saç veya sakal atıkları

Banyo tıkanıklığını ilaç kullanmadan ve tesisata zarar vermeden açıyoruz

 Robotlu cihazlarımızı gider borusunun içerisine göndererek, boruya zarar vermeden atıkları parçalıyoruz. Borunun içindeki tıkanmaya sebep olan atıklar parçalandıktan sonra, banyo giderinden bol bol su gönderilir ve size sağlam bir şekilde teslim edilir. Tıkanıklık giderildikten sonra kamerayla banyo giderinin içerisini görüntüleyip, tesisatın durumu hakkında müşterilerimize bilgi sağlıyoruz.

Bütün bu işlemler 30 dakikada banyo gideri açma hizmetini sağlamaya yetmektedir.

Malatya’da Kırmadan Cihazla Banyo Gideri Açıyoruz

Modern cihazların kullanımı pimaş sorunları ve diğer banyo tıkanıklığı sorunlarında her zaman en etkili çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Banyolarda tıkanıklıkların en büyük sebepleri arasında ise klozet içlerine atılan yabancı cisimler olabilmektedir. Yine banyo içlerine atılan kıl, saç türünde cisimlerde kesinlikle banyoların tıkanmasına neden olacaktır. Tıkanıklık açma işlemleri arasında en zoru tıkalı banyo açma işlemleridir.

Eskiden çok zor şartlarda sağlanan bu tür sorun çözümleri şimdilerde çok daha modern tekniklerle kolay bir ve kalıcı şekilde sağlanabilmektedir. Eskiden kırma dökme işlemi olmadan kesinlikle yapılamamaktaydı. Eskiden masraflı ve uğraşlı olan banyo tıkanıklığı açma işlemleri şimdilerde modern tekniklerle hem daha uygun fiyatlara hem de uğraşsız olarak yapılabilmektedir.  Banyo tıkanıklığı durumu banyo süzgecinden artık su gitmemesi ve suyun oradan yükselmesi sonucu anlaşılmaktadır. O anda müdahale edilmeyen banyo tıkanıklığı sorunları etrafa kötü kokular yayacağı için acil olarak müdahale edilmesi gerekmektedir.

Banyo Tıkanıklığı Açma

Hatta bina ve evlerde su taşkınlarına sebebiyet verebilecektir. Tıkanıklıklardan dolayı banyo gider borularından su sızıntıları da görünebilmektedir. Bu da bina sakinlerine de zarar verebilen durumları ortaya çıkarabilmektedir. Bu durumların yaşanmaması için banyo tıkanıklığı durumlarına hemen müdahale edilmesi gerekir. Tıkanmış olan banyo giderleri için kişilerin yapabilecekleri fazla bir şey yoktur. Kesinlikle başınıza her zaman gelebilecek olan bu tür durumlarda hemen alanında uzman ve bu işi profesyonelce yapabilecek uzman firmalardan destek almanız gerekmektedir.

Kişilerin kendi başına kullanacakları kimyasal ve pompa tarzı uygulamalar hem geçici çözümler olacaktır hem de bir işe yaramayacaktır. Hatta bazen zarar vermeleri de söz konusu olabilecek bu tür kulaktan duyma yöntemler, kesinlikle sizi sonuca ulaştıramayacaktır. Uzman firmalardan destek alındığı zaman bu işlemlerin ne kadar uğraşsız ve profesyonelce halledilebileceğini rahatlıkla görmüş olacaksınız. Siz uzman bir firmayı çağırdığınızda onların yapacakları ilk iş hemen tıkalı bölgenin kamera ile tespiti olacaktır. Ardından gerekli yerler detektörler yerleştirerek tıkalı bölgeyi çok daha basit şekilde hemen tespit etmiş olacaktırlar. Kameralı sistemlerde tıkanıklığa neden olan cisimler kamera ekranında görülebilecektir. Tıkalı olan banyo giderlerinde tespit aşması bittiğinde sonraki işlemler çok daha kolay şekilde halledilmiş olacaktır. Tıkalı alan tespit edilince banyo gideri tıkanıklığı açma işlemlerinde kullanılan profesyonel cihazlar hemen devreye girecektir. Uzman firmalar profesyonel cihazlarla son derece kaliteli şekilde banyo tıkanıklığı açma işlemini sağlamış olacaklardır.

25 Nisan 2018
2.048 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?


Erkan İş Kanalizasyon