Hemen Arayın (05434224460) Malatya kanalizasyon açma hizmeti veren firmamızla iletişime geçmektir. Firmamız Malatya genelinde 7/24 acil destek hizmeti sunmakta, giderlerinizde karşılaştığınız tıkanıklıkları modern yöntemlerle dakikalar içerisinde çözüme kavuşturmaktadır. Klozet tıkanıklığı açma, lavabo açma, banyo gideri açma, mutfak gideri açma, tuvalet tıkanması, ve kanalizasyon arıza görüntülenmesi.

MALATYA – Su Kaçağı Tespiti

MALATYA – Su Kaçağı Tespiti

Malatya Su Kaçağı Tespiti

Eğerki su faturalarınızda belirgin bir artış varsa muhtemeldirki tesisat borularından veya farklı bir sebepten ötürü su kaçağına maruz kalmış bulunmaktasınız. Bunun dışında evinizde yada dairenizde, binanızda duvarlarda dökülme, nemlenme ve rutubetlenme varsa o bölgeye bir şekilde su sızması olmakta ve boyu dökülmesi ve sonrasında kötü kokuya sebep vermektedir. Müdahale etmediğiniz bu su kaçağı zamanla başınıza daha büyük dertler açacaktır. Bunun için profesyonel su kaçağı tespit ekibinden mutlaka destek almalısınız.

Malatya Su Kaçağı Bulma

Eski usül yöntemler olsaydı görünen veya görünmeyen tesisat boyunca kırma dökme işlemi yapılmak zorunda kalınacaktı. Ancak 2018 yılına geldiğimiz ve teknolojinin olabildiğince ilerlediği şu yıllarda artık görüntülü termal cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Yani bu açıdan korkmanıza gerek kalmamıştır. Cihazla su kaçağının oluştuğu alan noktasal tespit ile bulunmaktadır. Hem işlemler kısa sürede bitmekte, hem siz tadilat ve kırım döküm masrafından kurtulmuş olmaktasınız

Kaçak Bulma Kaç Dakika Sürmektedir

Malatya su kaçağı tespiti hizmetlerimiz genelde ortalama 30 dakika civarında sürmektedir. Bu süre kimi zaman daha kısa olup kimi zamansa 50 dakikayı bulabilmektedir. Eski zamanları düşündüğümüzde bir kaç gün bu sorunla boğuşmanız gerekirken şimdi sadece 30 dakika gibi müthiş bir sürede su kaçağı tespiti işlemi bitmiş olmaktadır. Kimi malatya daki müşterilerimiz hazır su kaçağı tespit servisi gelmişken bütün binasını baştan sonra tarattırmak istemektedir. Bu gibi durumlarda süreç biraz daha uzayabilir.

 

Malatya Su Kaçağı Uzmanı

Bu firmaların bir çoğu evden hizmet veren ustalardan oluşmaktadır. Profesyonellikten uzak ve eski tip tahmine dayalı su kaçağı bulma yöntemi ile işlerini yürütmektedir. Buda bir çok  su kaçağı sorununa çözüm olmamaktadır. Su kaçağı tespiti yaptırdığı halde aynı yerden aynı tip hatayı tekrar, tekrar almaktadır. O yüzde su kaçağı tespiti firması seçerken firma olduğuna, tecrübesine, referanslarına ve iş bilgisine dikkat etmelisiniz. Firmayı seçerken en önemli kriterde tabiki görüntülü, kameralı su kaçağı tespit cihazının olup olmadığı olacaktır. Şayet seçtiğiniz firma su kaçağı tespit cihazı kullanmayacaksa boşa paranızı vermeyiniz. Servisin konumunuza ulaştığında cihazı görmek istediğinizi firma yetkilisine iletiniz ve cihaz olup olmadığından emin olunuz.

 

Su Kaçağı Tespit Fiyatları?

 

Su Kaçağı firmaları arasında fiyat karmaşası sürekli vardır. Kimi kendini uzman firma diye iddia eden kişiler 80-90 TL gibi tespit fiyatı versede işin aslı böyle değildir. Adresenizi gelen su kaçağı tespit ustası mutlaka sizlere servis ücreti ile tespit ücretinin aynı olmadığını söyleyecek veya çeşitli başka faktörler öne sürüp rakamı yukarılara çekecektir. Su Kaçağı tespiti ortalama malatya fiyatları 150 TL ile başlayıp yukarılara doğru çıkmaktadır. Bu fiyatın içinde bilmeniz gereken sadece tespit işleminin olduğudur. Bulunan su kaçağının onarılması, tamiratı, kırıp dökme işlemi bu fiyatlara dahil değildir. Su kaçağı tespit firması seçerken bunu anlaşmanızın en başında konuşmanızda fayda vardır.

 

Malatya Su Kaçak Tespiti

Firmamızın malatyada  servis aracı sürekli bulunmaktadır. Haftanın her günü malatya da tüm ilçelerinde su kaçağı tespit servisi sağlamaktayız. Servislerimizde genelde aynı gün randevu verilmektedir. Saat geç de olsa aynı gün içerisinde mutlaka yardımınıza koşmaktayız. Tek yapmanız gereken bizlere iletşim sayfamızdan ulaşmanız olacaktır.

su kaçağı tespiti,kırmadan su kaçağı tespiti,su kaçağı,su kaçağı bulma,kaçak su tespiti,su kaçak tespiti,su kaçağı tespiti fiyatları,su kacagi tespiti,kırmadan su kaçağı bulma,su sızıntı tespiti,su kaçağı tespit,su kacagi,kameralı su kaçağı tespiti,su sızıntısı,su kaçağı tamir,termal kamera ile su kaçağı tespiti,su kaçakları

25 Ağustos 2017
5.300 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?Erkan İş Kanalizasyon