Hemen Arayın (05434224460)
Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Tuvalet ve Kanal Görüntüleme, 7/24 acil Su Tesisatçı hizmeti.
Malatya sucu numaralari

MALATYA TESİSAT

Malatya Sucu Numaraları Telefon  324 84 94

Malatya Tesisat

Malatya Su tesisat her türlü sıhhi tesisat işleri doğalgaz tesisatı,musluk tamiri batarya montajı,tuvalet sifonu değişimi,klozet montajı tesisat alanında hizmet vermekteyiz.Malatya Merkez bölgesinde ilginizi çeken Sıhhi Tesisat firmasına tıklayarak işletmenin detaylı bilgilerini ve harita üzerindeki konumunu görebilir.Malatya Kombi Klima,petek temizleme,radyatör temizleme,kombi temizleme,ilaçla petek temizleme,tesisat temizleme,temizligi.HER TÜRLÜ SU TESİSATI ARIZA TAMİR MONTAJ İŞİ İTİNA İLE YAPILIR.SU KAÇAĞI-TIKANIKLIĞI-HER TÜRLÜ TADİLAT ,KÜVET, DUŞAKABİN, JAKUZİ, KOMBİ, ŞOFBEN MONTAJ.

Malatya sıhhi tesisat

konusunda uzman, tecrübeli ve profesyonel su tesisat tamir ustamız ile sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Malatya tesisatçıları, Malatya su tamircisi, Malatya tesisatçı, Malatya sucu numaraları, Malatya su tesisat, Malatya tesisatçı,Malatya sıhhi tesisat.Uygulama Yapılacak alanlarda, Özel Tasarımlarınız da, Sistemin düzgün bir şekilde belirlenmesi, Çalışabilmesi ve çevreye zarar vermeden nasıl yapılması gerektiği konusunda, diğer bir çok kriteri değerlendirmek üzere uzman ekibimizden keşif talep edebilirsiniz.Malatya Su Tesisatçıları Malatya,Su tesisatçısı,Malatya Sıhhi Tesisat,Malatya su tesisatçısı,Malatya su tesisatçıları,Malatya su tesisatçılar,Malatya su tesisatçı,Malatya sucu, Malatya sıhhi tesisat,musluk bozuldu ,musluk içinde kırıldı ,duvardan su kaçırıyor,lavabonun altında su kaçırıyor,Malatya mutfağın altındaki boru patladı ,Malatya banyodan su gitmiyor,lavabodan su gitmiyor,tuvaletten kötü koku geliyor,musluk tamircisi,boru patladı,Malatya boru tamircisi,Malatya vana suyu kapatmıyor,Malatya vana bozuk,Malatya musluk bozuldu,Malatya batarya duvardan su kaçırıyor,lavabonun sifonu su kaçırıyor,banyo duşu bozuldu,tesisat ustası,sucu ustası,Malatya balkon borusu tıkandı,Malatya musluk ustası,çatı gideri tıkandı,Malatya tesisat malzemeleri,Sıhhi tesisat malzemeleri,Mekanik tesisat,Sıhhi tesisat projeleri,Pis su tesisatı,Malatya Su tesisat borusu,Radyatör,Malatya Su tesisatçı arayanlar,Atık su tesisatı,Malatya Su tesisatçısı,Malatya Su tesisatı kaçak bulma,su tesisatı boru fiyatları,su tesisat malzemecileri,Su tesisat işleri,Plastik tesisat malzemeleri,su tesisatı kaçak bulma cihazı,Bina su tesisatı,Banyo tesisat malzemeleri,Tesisat projesi,Su tesisat tamiri,Boru tesisatçısı,Banyo tesisatı,Plastik boru malzemeleri,Acil tesisatçı,Kalorifer tesisat malzemeleri,Su tesisatı boru çapları,Hidrafor boru tesisatı,Yerden ısıtma tesisatı,Tesisat bağlanma elemanları,Mekanik tesisat şirketleri,Su tesisatı nedir,Plastik boru aparatları,Malatya Su tesisatçısı,

Malatya Su Tesisatı

Malatya Genel su tesisat arızaları, tamiri, bakımı ve komple tesisat hizmet

Malatya Kalorifer Tesisatı

Malatya Kalorifer tesisat, yenileme ve bakımı. Radyatör temizliği ve montajı

Malatya Doğalgaz Tesisatı

Malatya Doğalgaz tesisat yapımı, proje, montaj, Kombi ve panel satışı

Malatya Su Kaçakları

Malatya Daire tesisatlarında, su kaçakları tespit ve onarımı.

Malatya Rezervuar Montajı

Malatya Rezervuar (iç takım) değişimi ve satışı

Malatya Batarya Montajı

Malatya Batarya, musluk satışı ve montajı.

Malatya Tıkanıklık Açma

Malatya Lavabo, banyo ve klozet tıkanıklıkları açımı

Malatya Duşakabin Montajı

Malatya Su Tesisat

Malatya Su Tesisat

Malatya Duş teknesi, duşakabin, küvet Montajı ve tamiratı

SU TESİSATÇISI OLARAK MALATYA ’NİN HER SEMTİNE SERVİS YAPMAKTAYIZ.
SU TESİSATÇISINA İHTİYACINIZ VARSA BİZ EN DOĞRU SEÇİMLERDEN BİRİYİZ.
EKİP VE EKİPMAN KONUSUNDA SON DERECE YETERLİ, DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNİN İSTEKLERİNİ BİLEN HEMEN ADAPTE OLAN, EMPATİ YAPABİLEN ŞİRKET RUHUMUZUN AMACI SİZLERİN PROBLEMLERINE HIZLI VE “AFERİN” HAK EDEN ÇÖZÜMLER ÜRETMEKTİR.
REZARVUAR IÇ TAKIMI DEĞIŞIMI, GÖMME REZARVUAR MONTAJI,
ANKASTRE ÜRÜNLER, ASMA VE AYAKLI BANYO DOLAPLARI.
SIHHİ TESİSAT VE ATIK SU BORULAMASI.
HER MARKA ARMATÜR VE VITRIFIYE MONTAJI.
UZMAN SU TESİSATÇISI EKİPLERIMIZLE HİZMETİNİZDEYİZ..

Aslında sık sık yaşadığımız conta sorunları bir sıhhi tesisat problemidir. Ya da klozet musluklarının çalışmaması, giderlerin tıkanması, tesisat borularındaki sızıntılar, evyelerden gelen pis koku, günlük hayatımızda sık sık yaşadığımız irili ufaklı sıhhi tesisat sorunlarındandır.

Sıhhi tesisat nedir sorusuna cevap verirken, dairelerimiz içerisindeki temiz su ve pis su tesisatlarına birkaç soru ile farklı bir açıdan bakalım.

Sıhhi tesisat kurulumunda suyun özellikleri ne olmalıdır?

Sıhhi tesisat kurulumu sırasında alınacak suyun kaynağında aranacak özellikler; suyun sıcaklığının 7 ila 12 derece arasında olması, suyun renksiz ve berrak olması, suyun kokusu ve sertlik derecesinin standartlar içerisinde yer alması, zararlı mikroorganizma ve bakterilerin bulunmaması olarak listelenebilir.

Sıhhi tesisat boruları döşenirken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Sıhhi tesisat boruları döşenirken erişilebilirlik ön plandadır çünkü zamanla kullanıma bağlı olarak arızalarla karşılaşılması durumunda onarılması ve değiştirilmesi için borulara kolayca erişmek önemlidir. Borular döşenirken, özellikle açıkta bulunan boruların işlevini yerine getirmesinin yanında sistemin görselliği de önem taşır. Kullanılan boruların donmasını önlemek için boruların izole edilmesi aranan diğer hususlardandır.

Su hızının yüksek olması ya da aniden açılıp kapanması tesisatta basınç dengesizliği yaparak diğer tesisat elemanlarına zorlama veya gürültü çıkararak rahatsızlık yaratabilir. Suda bulunan havanın kolaylıkla dışarı atılabilmesi için eğim sayaçtan yukarı doğru olmalıdır.

Açıkta duran boruları duvara sabitlemek için askılar ve kelepçeler kullanılır. Bu askı ve kelepçeler borulara uygun boyutlarda ve uygun malzemeden yapılmış olmalıdır. Zamanla boruların zarar görmemesi için borular macun veya köpük gibi yumuşak malzemelerle doldurulmalıdır.

İnsan sağlığı açısından sıhhi tesisat nedir?

Tesisat sistemi kurulurken pis suyun atılma şekli oldukça önem arz eder. İnsan sağlığına zararlı olan bu suların şehir kanalizasyonuna, şehir kanalizasyonlarının bulunmadığı yerlerde ise süzme veya çökertme çukurlarına atılması gerekir. Pis suların kokusunun ve gazının sağlıklı bir biçimde dışarıya taşınmasına, boruların böceklerle temas etmemesine, sızdırmaz olmasına, çabuk kırılmayan ve dayanaklı olmasına dikkat edilmelidir.

Yukarıda kısaca detaylandırılan kriterlerden bir tanesinin bile ihmal edilmesi, çok ciddi sağlık problemlerine yol açabilir.

Malatya Sıhhi Tesisat

Malatya Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisatın uzun ömürlü olması için yapmamız gerekenler nelerdir?

Öncelikle sistemin kurulumu aşamasında gereken özen ve önemin gösterilmemesi, ileride birçok tesisat problemini beraberinde getirmektedir. Standartlara uygun parçalar kullanılsa bile döşeme esnasındaki hatalar kalıcı problemlere yol açabilir.

Öte yandan birçok tesisat tamirat esnasında ciddi biçimde hasar almaktadır. Tamirat işlerinin uzman kadrolar tarafından yapılması sıhhi tesisat sisteminin ömrünü uzatan başlıca etkenlerdendir.

Bununla birlikte giderlere yabancı maddelerin atılması, bilinçsiz kimyasal kullanımı, tesisatın sonradan değiştirilmesi gibi kullanım hataları sıhhi tesisat sistemlerine en çok zarar veren etmenlerdendir.

Şunu hatırlatmakta fayda görüyoruz. Sıhhi tesisat problemleri çoğu zaman sağlığınızı doğrudan etkiler. Problemlerin çözümünde profesyonel bir ekip tercih etmeniz maliyetlerinizi azaltır, sorunların kesin olarak giderilmesinde sizlere zaman kazandırır.

Daireniz içerisindeki sıhhi tesisatlarda sızıntı, tıkanma ve kırılma gibi acil tamirat gerektiren durumlarla karşılaştığınızda,  güvencesindeki paketi, size profesyonel bir tesisatçı göndererek sorunu hızlı ve garantili bir biçimde çözer.

Üstelik paketi, çilingir hizmetinden güvenlik hizmetine, cam kırılmasından elektrik arızalarına kadar geniş bir yelpazede sizleri güvence altına alır.

Malatya Tesisatçı

21 Ocak 2017
3.414 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?


Erkan İş Kanalizasyon