Malatya Su Tesisat Tamir Onarım Hizmeti
Malatya'nın her noktasına tuvalet gider açma işlemi için bizi arayın profesyonel makineler ile kırmadan dakikalar içinde tıkalı tuvalet giderlerinizi açıyoruz. Malatya Su Tesisatı Sorunları İçin Su Tesisatçı tamir Firması. Malatya Sucu, Petek Temizleme, Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti, Sızıntı Bulma. Malatya Tıkanıklık açma, Kanalizasyon Arıza, Kanal Açma, Tuvalet açma, Tıkalı Banyo Açma, Lavabo açma, Su Kaçağı Bulma. Sıhhi Tesisat, Logar Temizleme, vidanjör Hizmeti. Tatil ve Pazar Günleri Açık Tesisatçı Aramaya Son. Malatya Tesisat Uygun Fiyat Acil Su Tesisat Onarım Ekibiyle 7/24 Hizmet Vermektedir.

Su Kaçağı Tespit Cihazı

Su Kaçağı Tespit Cihazı

Su Kaçağı Tespit Malatya Erkan İş

Kırmadan su kaçağı bulma teknolojik cihazlarla verilen profesyonel bir hizmettir. 

Malatya’nın Profesyonel Tesisat Firması. 7/24 mobil hizmet

Bu zamana  kadar su kaçağının tespiti oldukça zordu. Evimizde, Ofisimizde, İş Yerimizde çogunlukla kaçaklar sonucu inşaat alanları oluşur,kırılmadık, dökülmedik hiç bir yer kalmazdı. Çoğu zamanda kaçağın yeri tespit edilemezdi. Maddi olarak çok büyük zararlar bırakan kaçak su tespiti artık Malatya  tesisat tarafından kabus olmaktan çıkıyor.

 

Nasıl mı?

 

Malatya Tesisat teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden bir sıhhı tesisat firmasıdır. Kaçak su tespitleri için kendi alanında en yeni teknolojiyi kullanarak kaçak su tespitini NOKTAsal olarak tespit ederek onarımını gerçekleştirir. Örnek olarak aşagıdaki resmi inceleyebilirsiniz.
Resimde görüldüğü üzere sadece 30×30 cm kadar bir alan kırılarak onarımı yapılır daha sonra uyumlu fayans bulunarak ilk günkü görünüm saglanır. Biz buna anaktar teslim diye adlandırıyoruz.

 

Onarım yapıldıgı 3 gün içinde tekrar kontrol edilir. 3 Gün süre içinde nemlendirme olur bunun nedeni daha önceki kaçak su kuruması minimum 3 günü alır bir daha aynı yerde kesinlikle böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

 

Su Kaçağı  Olup Olmadığını Nasıl Anlıyorsunuz?

 

Kaçak su tespiti için özel elektromanyetik amfi cihazı, elektromanyetik boru ve tesisat bulma cihazı, ve elektroakustik cihaz ile boruların içine salınan özel bir madde ile su sızıntısının yeri hemen tespit edilebiliyor.

 

Böylelikle gereken tüm müdahale temiz ve güvenli bir şekilde yapılır ve teslim edilir eğer sizde kaçak sularla mücadele ediyorsanız 7/24 hizmet hattımızdan bize ulaşın sorunlarınıza çözüm üretelim.

Su kaçağı tespit cihazı, su kaçağı,su kaçağı bulma,kırmadan su kaçağı bulma,su kaçağı tespiti,su kaçağı tespiti fiyatları,kameralı su kaçağı tespit cihazı,kırmadan su kaçağı tespiti,kaçak su tespiti,su kaçağı bulma cihazı,kaçak su tespit cihazı,cihazla su kaçağı tespiti,su tesisat kaçak bulma,su kaçağı bulma cihazı fiyatları,kaçak su bulma cihazı,su kaçağı tamiri,su kaçağı tamiri,

03 Nisan 2017
1.439 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?Erkan İş Kanalizasyon