MALATYA TESİSATÇI
✔ Aç-Kapa Musluk ✔ Klozet Sifon Tamircisi ✔ Klozet Tıkanıklığı✔ Tıkalı Lavabo Açma ✔ Musluk Tamiri✔ Kanalizasyon Açma ✔ Tuvalet Açma✔ Su Kaçağı Tespit ✔ Batarya Tamiri✔ Malatya Sucu ✔ Aç-Kapa Musluk ✔ Klozet Sifon Tamircisi ✔ Klozet İç Takım Değişimi✔ Petek Temizleme ✔ Vana Değişimi✔ Su Saati Montajı ✔ Kanal Görüntüleme✔ Kanalizasyon Arıza ✔ Su Tesisat Sorunları için Bizi hemen 0533 764 2930 numaradan ulaşın.

Malatya Kanalizasyon Açma

Malatya Kanalizasyon Açma

Malatya Kanalizasyon Açma

Malatya Kanalizasyon tıkanıklığı yaşanan bölge için firmamız görüntüleme cihazları ile tıkanan bölgenin kontrolü sağlayarak olası tıkanıklığa sebep olan nesneleri görüntüler ve tıkanan nesnelerin kütlesine göre gider açma cihazı kullanarak tıkanıklığı açmaktadır. Malatya Kanalizasyon tıkanıklığı açan firmamız asla borulara, tesisata zarar vermez. Tıkalı olan her türlü gideri açan ekipmanımız ile hizmetinizdeyiz.

Kanalizasyonlar Neden Tıkanır ?

Bina da kullanılan tuvaletlere erimeyen cisimlerin atılması kanalizasyonları tıkar
Lavabolara dökülen yağlı yemek artıkları pis su giderlerini borularını ve kanalizasyonu tıkar
Sanayi olan bölgelerde, pis su giderlerine atılan kumaş bez parçaları, poşet ve hacimli kimyasal atıklar kanalizasyonu tıkamaktadır.

Kanalizasyonu Nasıl Açar ?

Malatya kanalizasyon Tıkanıklık açma cihazlarımız asla tıkanan borulara zarar vermemektedir. Kanalizasyon tıkanıklığını açtığımız gibi tuvalet, lavabo, pimaş borularında meydana gelmiş beton harç gibi kalıtsal bir tıkanıklık söz konusu olduğun dada görüntülü cihazlarımız sayesinde tıkalı olan bölgenin dilerseniz sizlere kamera kaydı yaparak da sunabiliriz.

Kullandığımız robot cihazlar sayesinde kırmadan kanalizasyon borularında ki tıkanıklığı kısa sürede açıyoruz, tıkalı olan kanallarda yaşanan her türlü sorunu uzman ekibimiz sizlere rapor olarak sunmaktadır.

 Malatya Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Malatya ve cevre illerde kanalizasyon, logar, pimaş, tuvalet, banyo, lavabo, mutfak tıkanıklıklarında tek çözüm Malatya tesisat son teknoloji ürünü cihazlarıyla etrafı kirletmeden kırmadan toz toprak içinde bırakmadan 7/24 hizmet veren Malatya tesisat siz değerli dostlarımızla her gün biraz daha büyüyor.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Neden Olur?

  1. Yetersiz alt yapı çalışmaları,
  2. Aşırı yağışlar,
  3. Kanalizasyonlarda yapılan yenileme ya da geliştirme çalışmaları,
  4. Alt yapının eskimiş olması,
  5. Kanalizasyon borularında, farklı sebeplerle oluşabilen diğer tıkanıklık sorunları

gibi durumlar, kanalizasyon tıkanmasının başlıca nedenlerindendir. Kanalizasyon tıkanıklığının sonuçları, son derece vahim olduğu gibi, tıkanıklığın meydana geldiği bölgedeki bütün canlıları olumsuz etkilemektedir.

Tekrar Söylüyoruz!!!

Kırmadan, Dökmeden, Kanalizasyon Tıkanıklığını Modern Makinalarımız ile Açmaktayız!!

İletişim için

21 Ocak 2019
1.268 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?Erkan İş Kanalizasyon