Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
Malatya Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, cihazla tuvalet & lavabo tıkanıklığı açma & görüntüleme hizmeti. Kırımsız profesyonel 7/24 hizmet... En sık karşılaşılan tıkanıklık türü; borunun içinde bulunan yabancı cismin boruyu tıkayarak suyun akışını engellemesidir. Bu gibi tıkanıklık türlerinde, kanalizasyon açma makinesi kullanılır. Kanal açma makinesinin ucuna özel bir aparat takılır. Bu aparat ile tıkanıklığa sebep olan cisim parçalanır ve ya çekip çıkarılır.

Tıkalı Lavabo Açma

Tıkalı Lavabo Açma

Lavabo Gideri Açma

Lavabo tındı nasıl açarım, hiç düşünmeyin biz kırmadan cihazla makine yardımı ile tuvalet borusunun içerisinde giren cisimleri logara kadar  temizliyoruz Tıkalı lavabo giderini açmak için mutlaka bizimle görüşün size yardımcı olabilmek bizim görevimiz kamera ile görüntüleme sistemleri ile tıkalı boruların neden kaynaklandığını izletiyoruz

Atık su giderinin tıkanması baş ağrıtıcı düzeye gelmeden önce bizden garantili çözüm alabilirsiniz tıkanıklık açma yöntemleri sayesinde profesyonel destek almanız sizin için daha iyi olacaktır evinize gelen teknolojik cihazlar kanalizasyon açma işlemini sorunsuz uygun ücret çözüm odaklı bir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde kırmadan kirletmeden klozet veya tuvalet tıkanıklıkları sorun  olmaktan çıkarıyoruz iyi bir tesisatçı hizmeti sunmaktan ve tesisatınızın bakımı altyapı sorunlarına kalıcı çözüm üretiyoruz.

Lavabo Açma

Temiz işçilik ve kalıcı bir çözüm almak istiyorsanız mutlaka firmamızla irtibata geçmenizi öneriyoruz bu tarz sorunlar bir daha yaşamamak için su tesisat bakımını düzemli yaptırılmasını tavsiye ediyoruz.

su giderlerinin lavabo, banyo, mutfak atık su tesisatlarına dikkat edilmese

06 Eylül 2019
2.128 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?Erkan İş Kanalizasyon