Hemen Arayın (05434224460)
Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Tuvalet ve Kanal Görüntüleme, 7/24 acil Su Tesisatçı hizmeti.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

lavabo_acma_malatya_su_kacagi

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Malatya lavabo tıkanıklığı açma MalatyaTesisat Lavabo tıkanmaları  daha çok banyo lavabolarında rastlanır. Traş, kıl, sabun kitlesi, lavaboda tıkanan alçı yada derz yapılan kapların yıkanması lavabo tıkanma sebebi olabilir. Standartlara uygun gereken eğim ve uygun çapta yapılan lavabo atık su gider boruları size lavabo tıkanması sorunları yaşatmaz lavabo sifonlarında süzgeç bulunduğundan büyük cisimler atık  hattına girmez fakat bahsettiğimiz yetersiz çap ve giderdeki eğimin az olması küçük parçaların birikmesine yol açar ve tıkanıklık sorunu oluşur. Lavabolarındaki tıkanıklığı robotla kırmadan açıyoruz.

.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır ?

Lavabolar her zaman ihtiyaç duyduğumuz ve birçok yerde de kullanım gereksinimi duyduğumuz araçlar olarak bilinmektedir. Günümüzde kullandığımız lavabolar her evin farklı bölgelerde, mutfaklarda, banyolarda ya da tuvalet bölgelerinde her zaman ihtiyaç duyduğumuz gereksinimler olarak bilinmektedir. Bunların yanı sıra ise işletmelerde ya da kafeterya da restoran gibi yerlerde de lavabo kullanımı oldukça önemli hem temizliği hem de düzenli bir şekilde hizmet vermesi açısından da önem taşımaktadır.t

lavabo_acma_servisi_malatya lavabom_tikandi  lavabo_tikanikligi_acma_malatya   malatya_lavabo_acma_servisi

Son yıllarda kullanılan ve yeni evlerde monte edilen lavabolar filtreli bir şekilde uygulandığı için tıkanma sorunları filtre temizliği ile de çözümlenebiliyor. Fakat eski yapılarda ya da eski lavabo sistemlerinde ise filtre sistemi tercih edilmediği için yaşanan tıkanıklıklar derin bölgelere kadar ulaşılabiliyor ve kullanılan pis suyunda tahliye imkânsız halede gelebilmektedir. Bunların yanı sıra ise tıkanan lavabo çözümü için ise lavaboların sökülerek gider yollarına ulaşılması ve bazen de duvarların kırılması gibi konulara da ihtiyaç duyulabilinmektedir.

Bunlara alternatif olarak ise günümüzde hizmet veren bazı tesisat firmaları ellerindeki özel cihazlar sayesinde bu tür konulara daha kısa süre içersinde de çözüm bulabilmektedirler. Tıkanan lavabo nasıl açılır sorunu gibi konularda cihazlardan yardım alarak tıkalı olan bölgeyi ve noktayı görüntülü olarak tespit edebilmekte ve bu bölgede yapılan çalışma ile de hem kısa sürede içersin de hem de az masraf ile bu konuyu da olumlu olarak da sonuçlandırabilmektedirler.

Tıkanmış lavabo Açma

Bu şekildeki konulara alternatif olarak ise tıkanmış lavabo konusunda sizlere yardımcı olabilen bazı uzman tesisatçı firmaları ise kullandıkları bazı yeni teknoloji elektronik cihazlar aracılığıyla kamera görüntülü bir şekilde tıkanıklık olan bölgeyi tespit edebiliyor ve yine kullandıkları cihazlar ile de tıkanmış olan kısmı kısa bir zaman içersinde de çözüme kavuşturabilirler. Ve yine aynı zamanda ise tıkalı olan lavabolar gibi konularda bu günlerde binlerce kişinin gönlü rahat bir şekilde tekrar aynı sıkıntıları yaşamadan kullandığı ve tıkanma korkusu olmadan da uzun zaman ve bitmeyen yıllarda faydalanabileceği ürünler olarak da kullanılmaktadır. Bahsettiğimiz konularda bu tür konularda işlerinde uzman olan tesisatçılardan da yardım alabilirsiniz.malatya tıkanıklık açma servisi

27 Ocak 2011
2.216 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?


Erkan İş Kanalizasyon