Hemen Arayın (05434224460)
Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Tuvalet ve Kanal Görüntüleme, 7/24 acil Su Tesisatçı hizmeti.
Malatya Sıhhi Tesisat

Malatya Sıhhi Tesisat

Malatya il ve ilçelerde her türlü Sıhhi tesisat Dogalgaz tesisatı malatya su kaçağı tespit,Güneş enerjisi Kombi bakım ,Kanalizasyon açma ve Görüntüleme ,Su kaçağı tespiti Su tesisatı ile Alakalı Problemlere Hizmet Vermekteyiz  30 Yıllık Meslek deneyimi güçlü ekip ve ekipmanla hizmet sunmaktayız.Malatya şehrindeki Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarım kategorisinde hizmet veren firma ve kuruluşlara ait sayfa.

Merkez ve depo durumunda olan bir kazanda üretilen sıcak havanın veya suyun, binaya yerleştirilmiş borularla dolaştırılarak yapının her yanının ısıtılmasının sağlandığı en bilindik ve klasik yöntemdir. Bu sistem duvardan ısıtma olarak yapılandırılabildiği gibi, inşaat esnasında hayata geçirilecek doğru bir projelendirme ile yerden de yapılabilmektedir. Isıtmanın kalitesi ve verimliliği ısıtılacak mekana göre yapılacak doğru projelendirme, kaliteli malzeme ve yüksek teknolojinin kullanılması ile doğru orantılıdır. Gün geçtikçe ilerleyen teknik alt yapının kullanılması ve uzun süreli yaşayacak şekilde uygulanması gerekmektedir.

Malatya tesisat

Sıhhi tesisat genel olarak; su sistemlerindeki borulara bağlı olan ekipmanlar ve atık suyun drenajına bağlı tesisat malzemelerine denir. Temiz su ihtiyacı ve atık suyun tam olarak toplanıp transferi açısından sıhhi tesisat endüstrisi her gelişmiş ekonominin temel ve değerli bir parçasıdır.

Tesisat üzerinde çekilmiş borularla beraber birçok farklı malzeme de kullanılmaktadır (vanalar, dirsekler, tel ve diğer bağlantı parçaları). Tesisatın bağlantıları son kullanıcıya göre dizayn edilmiştir. Bu bağlantı noktalarına örnek olarak; tuvalet, pisuar, duş, mutfak, çeşme, buz makinası, fıskiye ve göz yıkama çıkışları verilebilir. Ayrıca her planda olmayan tesisat ekipmanları da vardır; debimetreler, pompalar, genleşme tankları, çekvalfler, filtreler, su yumuşatma cihazları, su ısıtıcılar, eşanjörler, sayaçlar ve kontrol sistemleri gibileri ilk akla gelenlerdir. Sıhhi Tesisat olarak adlandırılan başlıca sistemler; Günlük kullanımdaki sıcak, soğuk su ihtiyaçları drenaj, lağım ve menfez sistemleri pis su tesisatları yağmur suyu, yüzey ve yeraltı suyu drenajları akaryakıt tesisatlarıdır.

Malatya Sıhhi Tesisatçılar

Malatya Su Tesisatçısı

Merkez ve depo durumunda olan bir kazanda üretilen sıcak havanın veya suyun, binaya yerleştirilmiş borularla dolaştırılarak yapının her yanının ısıtılmasının sağlandığı en bilindik ve klasik yöntemdir. Bu sistem duvardan ısıtma olarak yapılandırılabildiği gibi, inşaat esnasında hayata geçirilecek doğru bir projelendirme ile yerden de yapılabilmektedir. Isıtmanın kalitesi ve verimliliği ısıtılacak mekana göre yapılacak doğru projelendirme, kaliteli malzeme ve yüksek teknolojinin kullanılması ile doğru orantılıdır. Gün geçtikçe ilerleyen teknik alt yapının kullanılması ve uzun süreli yaşayacak şekilde uygulanması gerekmektedir.

hidrofor Tesisatı

Hidrofor mekanizmasının temel görevi belli bir basınç uygulayarak suyun binanın üst katlarına taşınmasını sağlamaktır. Çok basit bir işlem olarak algılansa bile, hidrofor günümüzde binaların en gerekli ekipmanlarından biri konumundadır. Alarko Carrier olarak her binanın ve ihtiyacın farklı olduğu gerçeğini göz önünde tutarak farklı teknolojilerle çalışan çeşitli hidrofor sistemlerini üretiyor ve sizlere sunuyoruz.

Küçük çaplı bina ve ihtiyaçlar için Mini Tip Hidrofor; büyük apartmanlar konaklama ve sağlık kurumları gibi çok kullanımlı binalar için Dik Pompalı Hidrofor ve daha yüksek konfor ve uzun zamanlı tasarruf amaçlanan binalarda ise azalan debi veya basınç ihtiyacına göre pompa devrini ve şebekeden çekilen gücü azaltan Frekans Kontrollü Hidrofor sistemlerini kullanımıza sunuyoruz.

buhar tesisatı

Buhar geçmişte olduğu gibi günümüzde de endüstride ve güç üretiminde yaygın olarak kullanılan ve çok iyi özellikleri olan bir ısı transfer akışkanıdır. Buhar tesisatı sıcak su, kaynar su veya termik yağlara göre çok karmaşıktır. Yapımda ve işletmede bilgi ve özen ister. Buhar çeşitli amaçlarla çok yaygın olarak kullanılan bir akışkandır.

Buharın ana kullanım alanları;

  1. Endüstriyel,
  2. Isıtma,
  3. Termik santrallarda elektrik üretimidir.

Sadece ısıtma amacıyla buhar kullanımı artık terk edilmiştir. Ancak özel durumlarda ısıtmada buhar kullanılmaktadır. Bu nedenlerin en önemlisi ısıtma yapılan bölgede büyük kot farkının bulunmasıdır. Kazan üzerinde statik basıncın çok yüksek olması nedeniyle bu durumlarda sıcak veya kızgın su kullanılamaz veya ekonomik olmaktan çıkar. Buhar gıda, kimya, petrokimya, tekstil endüstrisinde geniş ölçüde kullanılır.

klima tesisatı

Klima soğutma çevrimi kullanılarak bir ortamın ısısını azaltmak, fazla nemini alıp ortama taze hava sağlamak için tasarlanmış sistem veya mekanizmadır. İnsanların bulundukları çevre, ortam içinde sıcaklığın ayarlanabilmesi, bulunulan ortamın konforunu artırır. İnsanın rahat ettiği çevre sıcaklığı bir başka ifadeyle rahatlık sıcaklığı bulunan ortamdaki hava sıcaklığıyla havanın nem oranına bağlıdır. Klima sistemleri sadece bunu sağlamakla kalmaz, ısınma konusunda da yüksek verimi sayesinde konforun artmasını sağlar. Bu nedenle klima günümüzde artık bir lüks değil, gerçek bir ihtiyaçtır.

Alarko Carrier tüm mekanlar için en doğru çözümü size sunar. Bu çözüm ihtıyacınız doğrultusunda küçük mekanların iklimlendirilmesini sağlayacak duvar tipi split klimalar olabileceği gibi, çok daha büyük mekanların iklimlendirilebilmesi için çoklu sistem klima santralleri de olabilir. Size uygun olan sistem her ne olursa olsun en kalitelisini ve verimlisini ürün yelpazemizde bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Size sunduğumuz ürünlerde kaliteden ödün vermediğimiz gibi çevreye olan duyarlılığımızdan da ödün vermiyoruz.

Alarko Carrier olarak yaşayan herşeye karşı sorumlu olduğumuzu düşünüyor ve bu nedenle ürünlerimizde ozonla dost soğutucu akışkanları kullanıyoruz. Ürünlerimizde kullanılan geri dönüştürülebilir parça sayısı gün geçtikçe artmakta ve ayrıca Alarko Carrier olarak enerji verimli üretim ve ürün sektörde öncü rol oynamaya devam ediyoruz. Bu sayede geleceğin standartları bugünden yakalanmış durumda.

Malatya Su Tesisatı

havalandırma tesisatı

Ortamda bulunan kalitesiz ve pozitif değerlerini kaybetmiş havanın tazesi ve kalitelisi ile değiştirilmesi her mekan için büyük önem arz eder. Bu büyük ölçekli bir fabrika da olabilir, her gün içinde bulunulan ofis ortamı da. Amaç temel olarak içerideki kirli havayı alıp binanızdaki odalara dışarıdaki temiz havayı vermek de olsa, projelendirme, kullanılan malzeme ve teknoloji her binaya ve her mekana göre farklı olmalıdır. Alarko Carrier olarak her amaca yönelik ürün yelpazemiz ve çözüm önerilerimizle hizmetinizdeyiz. Amacınız kapalı otopark havalandırması gibi komplike bir iş dahi olsa, en doğru çözümü bizde bulacaksınız

Malatya Sıhhi Tesisat,Malatya Su Tesisat,Malatya Sıhhi Tesisatçıları,Malatyadaki Tesisatçılar,Malatya Sıhhi Tesisat Firmaları,Malatya Musluk Tamircileri,Malatya Su tamircisi,Malatya Sucular,Malatya Sıhhi Tesisat İşleri,Malatya Beton Kesme,Malatya Klozet Tamircisi,Malatya Tuvalet Tamircisi,Malatya Su Tamiratçısı,Malatya Batarya Tamiratı,Malatya Karot İle Beton Delme,Malatya Beton Kesimi,Malatya Su Tamiratçıları,Malatya Musluk firmaları,Malatya Güneş Enerji Tamiratçıları,Malatya İnşaat Malzemecileri,Malatya Erkan İş Sıhhi Tesisat,Malatya Sıhhi Tesisat Bakım Ve Onarım,Malatya Sıhhi Tesisat İşleri,

Malatya Sıhhi Tesisat

 

04 Ağustos 2008
4.165 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?


Erkan İş Kanalizasyon