Hemen Arayın (05434224460)
Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Tuvalet ve Kanal Görüntüleme, 7/24 acil Su Tesisatçı hizmeti.

Petek Temizleme-Kombi Servisi

Petek Temizleme-Kombi Servisi

PETEK TEMİZLEME-KOMBİ SERVİSİ

Malatya petek temizleme,radatör,kombi temizleme evinizin hiçbir yerini kirletmeden avrupatan ital kimyasal ilaçlarla temizlik yapılmaktadır.petek temizleme makinalarıyla ,petek lerde oluşan kireç,pas,ve oluşan mil makina ile temizlenmektedir kombiniz ilk günki gibi rahat ve sorunsuz çalışır.
                       SORUNU VE TIKANMAYI TERMAL KAMERA  İLE KENDİNİZ GÖRÜN
TERMAL KAMERA sayesinde problemleri ve tıkanmayı ve arızalı olan bölgeyi,temizlenip temizlenmediğini kendiniz görün

kombim-isitmiyor-servismalatya-petek-temizleme-servisikombi-servis-malatya

Panel radyatör temizliği,
Döküm radyatör temizliği,
Yerden ısıtma sistemi temizliği
Tesisat Bakımı ve temizliği yapılmayan petekler bir süre sonra ısıyı çok az iletmeye başlar bunun nedeni peteklerin ve petek borularının içinde biriken çamurlaşmış pislikler ve toz yumakcıkları ısı iletimini yavaşlatır ve evininizi ısısını ayarlayamazsınız. Uzman personelimiz son derece dikkatli ve titiz çalışarak özel kimyasallarımız sayesinde ve petek temizleme makinesi yardımıyla peteklerinizi temizlerler.

Doğalgaz sistemi hemen hemen Türkiye`nin genelinde kullanılmaktadır. Genellikle ısınma sisteminde kullandığımız doğalgaz petekleri ısınmamıza yardımcı olurken zamanla boruların içinde biriken kireçler, tortular, çamurlaşmış maddeler, Doğalgaz Kalorifer tesisatında tıkanmalara yol açarak ısınmanızı engelleyebilir. Firmamızın ilk olarak başlattığı ve giderek yayılan kimyasallı petek Tesisat Bakımı ile Doğalgaz Kalorifer tesisatı temizliği yaptırabilirsiniz.

Kombi Doğalgaz Kalorifer tesisat sisteminizi petekleri yerinden sökmeden özel kimyasal radyatör temizleme makinesi ile yeniden eski performansında çalışır düzeye yükseltilir. . Uzmanlarımız makineyle petek temizliği yaptığından dolayı evinizde sizi tekrar temizlik derdiyle uğraştırmazlar. Yerden ısıtma temizliğini petek temizleme işlemini temel alarak makineyle yerden ısıtma tesisat borusunun içinde bulunan kireç, tortular, çamurlaşmış pisliklerden arındırıyoruz. Böylece alttan ısıtma sisteminiz ilk günkü çalışma gücüne ulaşarak yakıttan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Petek tesisat sistemi temizliğini havalar çok soğumadan yaptırmanızı öneriyoruz. Uzman personelimiz petek borularını ve petekleri kimyasal ile en gelişmiş petek temizleme makinesi yardımıyla evinize hiçbir zarar vermeden temizlemektedirler. Böylece temizliği ve Tesisat Bakımı yapılan radyatörleriniz ilk günkü ısıtma gücüne kavuşmuş olur. Makineyle petek temizliği yapan uzman personelimiz evinize zarar ziyan vermeden ve yerinden oynatmadan radyatör Tesisat Bakımını yapmaktadırlar. Doğalgaz Kalorifer tesisat sistemi temizliği uygulandıktan sonra kombinizin eski ayarda olasına rağmen bakım yapıldıktan sonra daha etkili ısı iletimi olduğunu fark edebilirsiniz. Diğer türlü ertelenen Doğalgaz Kalorifer iç tesisat temizliği kombi ayarı çok yüksek bile olsa Doğalgaz Kalorifer borularında belli belirsiz yerlerde tıkanmalar olduğu için etkili bir ısınma meydana gelmemektedir. Bu durum faturalara da yansıyarak canınızı sıkabilir. Bu nedenle kış yüzünü iyice göstermeden sizde firmamızdan bir uzman yardımı alarak özel kimyasallar ile radyatör petek Tesisat Bakımını ve tesisat temizliğini yaptırabilirsiniz. Bu işe ilk girişim yapan firma olarak kullanılan cihazları sürekli takip edip günümüze en uygun olarak makinelerle servis hizmeti sunmaktayız. Aynı şekilde kullanılan kimyasal maddeler konusunda da hassas davranarak en uygun kimyasalları kullanmaktayız.

Neden Petek Temizliği Yaptırmalısınız?

Petek Temizleme Doğalgaz Faturasını Azaltırmı?

Kombi kalorifer petek temizliği yaptırmak kombive peteklerden daha iyi verim almak ve ısınmak içindir.Ama asla faturanız azalmayacaktır düşmeyecektir.Ama faturalarınız kışın ortasında kombinizin ayarını fazla yükseltmeyeceğiz için faturanızda yüksek gelmeyecektir.Yoksa ben peteklerimi temizlettim bana önce 200 lira geliyordu şimdi 150 lira gelecek dersek olmaz böyle söyleyenlerede itibar etmeyiniz.Petek temizliği tasarruf sağlarmı tabikide daha iyi ısınma peteklerin alt kısmının ısınması ve kombi devir daim motorunun daha iyi ve düzgün sessiz çalışması demektir.Biz ne diyoruz kombi petek temizliği yaptırın %20 tasarruf edin iyi ve konforlu ısının soğuk kış aylarında kombinizin ayarını fazla yükseltmeyin.Normal bir dairede 6 veya 8 petek vardır bunların en az 3 peteğin çalışması ve kombimizin ayarının 40 dereceden az olmaması gerekirki buda kış aylarında normaldir.Ama biz diyoruzki bütün petekleri yakın kombiniz devamlı 40  dercede çalıssın bütün odalarınızda aynı ısıyı alın petek temizliği yaptırdığınız için faturanız yükselmesin sabit kalsın.

Petek Temizliği Nasıl Yapılr

derecede çalıssın ve sizler bütün odalarınızda aynı ısıyı alın ve
Petek temizliği nasıl yapılır  gibi durumların meydana gelmesinde en etkili olan çözümler arasında yer alan işlemler artık firmamız tarafından son derece de kaliteli bir şekilde işlenmesi sağlanarak her durumda en kalıcı çözümlerin uygulanmasını da sağlayarak tamamen doğru yöntemler ile sorunların doğru şekillerde giderilmesi sağlanmaktadır. Peteklerin içerisinde ki havanın meydana gelmesinde etkili olan bir çok sorunun içerisinde en etkili durumlardan biri olan petek bakımlarının ihmal edilmesi ile içeride biriken pislikler tüm iç yüzeyin pislik ile dolmasına neden olarak hem havanın oluşmasına neden olarak hem de pislikler ile peteğin her noktasının ısınması konusunda farklılıkların oluşmasına neden olmaktadır. Petek temizliği nasıl yapılır  gibi durumların çoğu zaman işe yaramayacağı bu işlemlerde asıl problemlerin giderilmesi için yapılması gereken uzman bir firmadan yardım almak ve sorunların çözümleri konusunda da tamamen doğru işlemlerin oluşturulmasını sağlamak olmaktadır. Petek temizliği nasıl yapılır  gibi işlemlerde öncelikli olarak bilinmesi gereken peteğin içerisinde var olan havanın ne nedenle oluştuğunu ve hangi sorunlara neden olduğudur.

 En İyi Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Kış aylarına girmiş olduğumuz dönemlerde peteklerimizi açtığımızda birçok noktasının ya ısınmadığını yada ısınma farklılıklarının çok ciddi derece de olduğun görmek petekleriniz artık hem bakım işlemlerinin yapılması gerektiğini hem de yaz aylarında kapatılmasından  dolayı içerisinde oluşan havanın alınması gerektiğini göstermektedir. Tabi bu işlemin sizin tarafınızdan yapılması belki dakikalık bir işlem olmaktadır. Fakat bu yöntemle sağlıklı bir şekilde radyatör havası alma işlemleri her zaman işe yaramamakta ve daha uzman bir hizmetin gerektirmektedir. Bu nedenle peteğiniz de var olan en ufak sorunlarınızda bile bizleri arayarak her durumda çok daha kalıcı çözümlerin alınmasını sağlamak bir telefon yakınınızda olmaktadır. Bu konuda yurt dışından özel olarak ithal ettiğimiz petek ekipmanları sayesinde artık en zorlu problemlerinizin bile çok daha doğru şekillerde giderilmesi konusunda en etkili çözümlerin alınmasını sağlamaktadır. Petek temizliği nasıl yapılır  işlemlerinin  yapıldıktan sonra var olan sorunların çözülmemesi artık peteklerinizin temizlenmesinin vaktinin geldiğini göstermektedir ki bu konuda çok doğru işlemlerin yapılmasını sağlayan solüsyonların cihazlar ile peteğin uygun bir noktadan içeri boşaltılması sonucunda sadece 1 saat kadar kısa bir süre içerisinde en etkili çözümlerin alınması hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Peteğin yada farklı bölgelerin kırılıp parçalanmasına izin verilmeden uygulanan bu yöntemlerin sonunda peteklerinizin ilk günkü kadar kaliteli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasının sağlanması sadece petek temizliği nasıl yapılır  işlemleri ile değil her sorunun profesyonel bir şekilde giderilmesini sağlayan firmalar ile olmaktadır. . Bu   gibi konularda var olan sorunların giderilmesi konusunda firmamız tarafında en etkili çözümlerin oluşturulması için yurt dışında özel olarak üretilen ve her açıdan kolaylık sağlayan cihazlar ve kullanılan solüsyonlar ile kombi peteklerinin havası nasıl alınır gibi sorunlar ile uğraşmadan en etkili şekilde bütün problemlerin giderilmesini sağlayan en kalıcı işlemlerinde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler ile peteklerin sağlıklı çalışmasının ömrünü uzatmak için kombi peteklerinin havası nasıl alınır gibi durumlar bizleri arayın çok daha etkili işlemler ile en kalıcı çözümleri sunalım. Petek temizliği nasıl yapılır  vb sorunların en Kaliteli onarımların en doğru adresleri olan firmamız ile iletişime geçmeniz için yapmanız gereken numaralarımızı çevirmeniz olmaktadır. Size sunmuş olduğumuz en kaliteli hizmetleri siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde yansıttığımızı düşünüyoruz.tesisat sorunları noktasında bizi arayarak veya sitelerimizden üstün bilgiler alabilirsiniz.

 

Peteklerin Havası Nasıl Alınır

 

İmkânların artmasıyla kişiler konforlu bir hayata da çok aşırı alıştılar. Her konu için kendilerine en rahat ortamı yaratan seçenekleri tercih etmektedirler. Kış aylarında odun kömür bu gibi yakıtlarla uğraşıp, soba yakma, kül dökme bunun gibi zor işleri terk etmiş durumdalar. şimdi doğalgazla ısınıyor, doğalgazla diledikleri zaman sıcak su elde edebiliyorlar. Mutfaklarda tüp bitti derdi yaşamıyorlar. Herkes evine ya da meslek yerine doğalgaz kalorifer sistemi kurdurmuş ve yaşamın keyfini çıkarıyor. ancak doğalgaz kalorifer sistemlerinde de kombi ve peteklerin periyodik bakımlarının yapılması gereklidir. Petek temizliği, peteklerin havasının alınması daha iyi ısınmanızı sağlayacaktır. Peteklerin havasını siz de alabilirsiniz.Doğalgaz kalorifer peteklerin havası nasıl alınır konusunu bilmiyorsanız bu yazımızla size yardımcı olabiliriz.

Önce peteklerde hava olup olmadığını tespit etmek gerekir. Bunun için elinizle peteği kontrol edeceksiniz. Elinizi peteğin üzerinde gezdirin. Peteğin alt bölümü, üst kısmı, ya da sağ ve sol kısımlarında ısınmayan bölüm olup olmadığına bakın. eğer peteğin üst kısımları soğuksa petekte hava var manasına gelmektedir ve havanın alınması gerekir. ama peteğin alt kısımlarında soğuma varsa bu peteğin dibine çökmüş olan tortulardan kaynaklıdır ve peteğin temizlenmesi gerekir. Petek temizliğini deneyimli bir kuruluş yapacaktır. Havasını ise siz rahatlıkla alabilirsiniz. Doğalgaz kalorifer peteklerininin havası nasıl alınır sorusu kuruluşların kış aylarında azami aldıkları soru olmakta. özellikle yeni kullanıcılar bu konu için oldukça bilgisizdir.

Peteklerin havasını almak için bir tornavidaya ya da purjör anahtarına ihtiyacınız bulunmaktadır. Tornavidayla yahut anahtarla peteklerin sağ ve sol üst köşelerinde bulunan purjör tıpaları açılır. Açılan tıpalardan evvela hava çıkacak, hava bittikten sonra da su akmaya başlayacaktır. Su akmaya başlayınca tıpanın yine kapatılması gerekir. Peteğinizin havası alınmıştır. Havası alınan peteğiniz bundan böyle daha üretken çalışacak, daha az enerji tüketip daha çok fazla ısı verecektir. Doğalgaz kalorifer peteklerinin havası nasıl alınır konusunu siz de öğrenerek peteklerinizin verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Böylece gereksiz yüksek doğalgaz faturalarından da kurtulacaksınız. lakin petek temizliğini kendiniz yapamazsınız. her zaman profesyonel bir destek hizmeti almanız gerekir. Firmamız bu konu ile ilgili 7/24 istanbul geneli hizmetinizdedir.

Peteklerim tam ısınmıyor. Ne yapabilirim?

Kış mevsimine girdik.Havalar her geçen gün soğuyor. Kombiler yanmaya başladı.Bununla beraber bazı sorunlar da başladı. En çok karşılaşılan ve aslında en kolay giderilecek sorun “peteklerin tam ısınmaması” sorunudur.

Öncelikle yapmanız gereken peteklerin havasının alınmasıdır. Bunun için radyatörün üst kısmında ve vana olan tarafın tam karşısında yer alan purjör tapası, purjör anahtarı ile hafifçe gevşetilir. Radyatörün içindeki hava çıkınca hafifçe su gelmeye başladığı an tapa geri sıkılır. Bu işlem evdeki tüm radyatörler için yapılır

UZMAN VE TECRÜBELİ KADROMUZ İLE 7 GÜN 24 SAAT %100 KESİN ÇÖZÜM EKONOMİK FİYAT VE GARANTİLİ HİZMET SUNMAKTAYIZ.

,malatya petek temizliği,kombi temizliği,yerden ısıtma temizliği,kombi ısınmıyor,petekler ısınmıyor,petekler yarısı ısınmıyor,radyatör,temizliği nasıl yapılır,ilaçla petek temizleme,malatya petek temizleme makinası,malatya petek temizliği makinası,erkan iş petek temizleme,kombi tasarruf  sıvısı,petekler neden ısınmaz,malatya kombi servisi,malatya kombi servisleri,malatya kombi arıza,kombi arızaya geçti,kombi bakım,malatya kombi servisleri,malatya doğalgaz,malatya kombi temizliği,petek temizleme sıvısı,petek temizleme kimyasalı,eca kombi servisi,demirdöküm kombi servisi,buderus kombi servisi,ariston kombi servisi,baymak kombi servisi,ferroli kombi servisi,buderus,kombi servisi,vaillant kombi servisi,alarko kombi servisi,viessmann,kombi servisi.petek temizleme kimyasalı,petek temizleme makinası,petek temizleme sıvısı,bursa petek temizleme,bursa petek temizliği,bursa petek temizleme makinası,izmir petek temizleme,izmir petek temizliği,izmir petek temizleme makinası,izmir petek temizleme kimyasalı,izmir ilaçla petek temizleme,elazığ petek temizliği,elazığ petek temizleme,sivas,elbistan,diyarbakır,malatya petek temizleme, tesisat temizliği, kombi petek temizleme, ilaçlı petek temizliği, kalorifer tesisat temizliği, yerden ısıtma temizliği, radyatör temizliği, alüminyum, malatya tesiat, malatya kanalizasyon, malatya belediyesi, malatya belediyesi kanalizasyon, kanalizasyon işleri, malatya klozet tıkandı, malatya musluk bozuldu, malatya batarya bozuldu, malatya lavabo açma, malatya sucu, malatya sıhhi tesisat, akçadağ kanalizasyon, hekimhan kanalizasyon, darende kanalizasyon, yeşilyurt kanalizasyon, arguvan kanalizasyon, elazığ kanalizasyon, adıyaman kanalizasyon, doğanşehir kanalizasyon, malatya ilçeleri sucu, malatya ilçeleri tamirciler, malatya musluk tamircisi, malatya tamirci, malatya servis, malatya kombi bakım, malatya kombi tamir, malatya şofben, malatya doğalgaz, malatya sucu, malatya tuvalet tıkandı, malatya petek ısınmıyor, malatya su arıza.malatya petek temizleme, malatya kombi temizleme, radyatör temizleme, malatya petek temizliği, kombi temizliği, yerden ısıtma, temizliği, kombi ısınmıyor, petekler ısınmıyor, petekler yarısı ısınmıyor, radyatör, temizliği nasıl yapılır, ilaçla petek temizleme, malatya petek temizleme makinası, malatya petek temizliği makinası, erkan iş petek temizleme, kombi tasarruf  sıvısı, petekler neden ısınmaz, malatya kombi servisi, malatya kombi servisleri, malatya kombi arıza, kombi arızaya geçti, kombi bakım, malatya kombi servisleri, malatya doğalgaz, malatya kombi temizliği, petek temizleme sıvısı, petek temizleme kimyasalı, eca kombi servisi, demirdöküm kombi servisi, buderus kombi servisi, ariston kombi servisi, baymak kombi servisi, ferroli kombi servisi, buderus, kombi servisi, vaillant kombi servisi, alarko kombi servisi, viessmann, kombi servisi.petek temizleme kimyasalı, petek temizleme makinası, petek temizleme sıvısı, bursa petek temizleme, bursa petek temizliği, bursa petek temizleme makinası,izmir petek temizliği, izmir petek temizleme makinası, izmir petek temizleme kimyasalı, izmir ilaçla petek temizleme, elazığ petek temizliği, Adana Petek Temizleme, Adıyaman Petek Temizleme, Afyonkarahisar Petek Temizleme, Ağrı Petek Temizleme, Amasya Petek Temizleme, Ankara Petek Temizleme, Antalya Petek Temizleme, Artvin Petek Temizleme, Aydın Petek Temizleme, Balıkesir Petek Temizleme, Bilecik Petek Temizleme, Bingöl Petek Temizleme, Bitlis Petek Temizleme, Bolu Petek Temizleme, Burdur Petek Temizleme, Bursa Petek Temizleme, Çanakkale Petek Temizleme, Çankırı Petek Temizleme, Çorum Petek Temizleme, Denizli Petek Temizleme, Diyarbakır Petek Temizleme, Edirne Petek Temizleme, Elazığ Petek Temizleme, Erzincan Petek Temizleme, Erzurum Petek Temizleme, Eskişehir Petek Temizleme, Gaziantep Petek Temizleme,  Giresun Petek Temizleme, Gümüşhane Petek Temizleme, Hakkari Petek Temizleme, Hatay Petek Temizleme, Isparta Petek Temizleme, Mersin  Petek Temizleme, İstanbul Petek Temizleme, İzmir Petek Temizleme, Kars Petek Temizleme, Kastamonu Petek Temizleme, Kayseri Petek Temizleme, Kırklareli Petek Temizleme, Kırşehir Petek Temizleme, Kocaeli Petek Temizleme, Konya Petek Temizleme, Kütahya Petek Temizleme, Malatya Petek Temizleme, Manisa Petek Temizleme, Kahramanmaraş Petek Temizleme, Mardin Petek Temizleme, Muğla Petek Temizleme, Muş Petek Temizleme, Nevşehir Petek Temizleme, Niğde Petek Temizleme, Ordu Petek Temizleme, Rize Petek Temizleme, Sakarya, Petek Temizleme, Samsun Petek Temizleme, Siirt Petek Temizleme, Sinop, Petek Temizleme, Sivas Petek Temizleme, Tekirdağ Petek Temizleme, Tokat, Petek Temizleme, Trabzon Petek Temizleme, Tunceli Petek Temizleme, Şanlıurfa Petek Temizleme, Uşak Petek Temizleme, Van Petek Temizleme, Yozgat Petek Temizleme, Zonguldak Petek Temizleme, Aksaray Petek Temizleme, Bayburt Petek Temizleme, Karaman Petek Temizleme, Kırıkkale Petek Temizleme, Batman Petek Temizleme, Şırnak Petek Temizleme, Bartın Petek Temizleme, Ardahan Petek Temizleme, Iğdır Petek Temizleme, Yalova Petek Temizleme, Karabük Petek Temizleme, Kilis Petek Temizleme, Osmaniye Petek Temizleme, Düzce Petek Temizleme.

 

25 Ocak 2011
3.569 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?


Erkan İş Kanalizasyon