Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
Malatya Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, cihazla tuvalet & lavabo tıkanıklığı açma & görüntüleme hizmeti. Kırımsız profesyonel 7/24 hizmet... En sık karşılaşılan tıkanıklık türü; borunun içinde bulunan yabancı cismin boruyu tıkayarak suyun akışını engellemesidir. Bu gibi tıkanıklık türlerinde, kanalizasyon açma makinesi kullanılır. Kanal açma makinesinin ucuna özel bir aparat takılır. Bu aparat ile tıkanıklığa sebep olan cisim parçalanır ve ya çekip çıkarılır.

Yazıhan Kanalizasyon Arıza

Yazıhan Kanalizasyon Arıza

Yazıhan Tesisat ve Kanalizasyon

Yazıhan kanalizasyon arıza evinizde oluşabilecek tüm tıkanıklık sorunlarına açil servis hizmeti sunmaktayız. arızaları görüntüleyerek robot cihazlarla tuvalet açma, lavabo tıkanıklığı, banyo gideri tıkandı diye sorun etmeyiniz. Telefon 0533 764 29 30

Yazıhan su kaçağı tespiti

Sıcak su veya soğuk su tesisatlarında oluşan arızaları akustik dinleme veya termal kameralar yardımıyla tesisatların arızaları tespit edilir kanalizasyon atık su borularının görüntüleme çalışmaları neticesinde oluşan arızalar sinyalizasyon sistemi yardımıyla noktasal olarak arızaların yeri veya derinliği tespit ediyoruz. yazıhan ve ilçelerimizde yoğun olarak kullanılan sıcak su kullanımı için güneş enerji sistemlerinde ısıtma panellerinde fazla ısınmasından kaynaklanan aşınma veya delinme gibi problemleri en kısa sürede tamiratını yapmaktayız.eski yapıt olarak dairelerde galvanizli demir borular zaman geçtikçe sağlamlık özelliğini kaybetip çürümeye başlıyor bu sebeple su tesisatta su kaybına neden oluyor bu gibi durumlarda arızalı bölge açılarak tamirata uygun olup olmadığı kontrol edilir eğer tamirata uygun ise tamiratı yapılır.eğer tamirata uygun değilse sıcak ve soğuk su dairenin tüm tesisatını yenileme önerisi üzerine profesyonel ekip ve ekipmanlar yardımıyla en kısa sürede Tesisatınızı değişmiş oluruz

Yazıhan Tıkanıklık Açma

Tuvalet mutfak ,banyo gibi atık su borularının bulunduğu bölgelerde sıklıkla görülen arızalardan biri olan tıkanıklıklar için kanalizasyon açma robot makinalar aracılığıyla kanalizasyon atık su borularının tıkanıklığını en kısa süre arızanın giderilmesi için çalışma yapıyoruz. Yazıhan Kanalizasyon hatlarında da künk(beton borular) ve pik (döküm borularda) da zamanla kireçleme ve daralma, künk borularda da zamanla dağılma sorunları ile karşılaşıyoruz.Bu nedenle Kanalizasyon görüntüleme kameraları ile atık su Kanalizasyon hatlarının tamiratı olamayacağı nedenle arızalı bölge sinyalizasyon ve Dedektör aracılığıyla tespit edildikten sonra titizlik ve özenle arızalı bölgede çalışmalar sonucunda bir daha tekrar aynı şekilde sıkıntı yaşanmaması için profesyonel  ekipler  ve ekipmanlar yardımıyla ilçelerde oluşabilecek en ufak arızalarda titizlik ile yaptığımız işlerde tek tercihimiz müşteri memnuniyeti ve bu bizim firmamız ERKAN-İŞ KANALİZASYON VE PROFESYONEL hizmetler için bir ilke haline gelmiştir.

Yazıhan Su Tesisatçısı

Yazıhan bölgesinde ve mahallerinde tesisatçı veya sucu hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz musluk arızası, klozet tamiri, güneş enerji tamiri, tuvalet taşı değişimi, batarya arızası, musluk kırılması, sifon değimi bu gibi arızalarda bize ulaşabilirsiniz.

08 Ağustos 2019
755 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?Erkan İş Kanalizasyon